Start Tilburg Street League

Start Tilburg Street League
23-5-2011

Woensdag 25 mei start de 3de editie van de Tilburg Street League.

De straatvoetbalcompetitie voor jongeren tussen de 12 en 15 jaar is een aanzet om de jongeren in de wijk meer met elkaar kennis te laten maken en op een positieve manier te betrekken bij de buurt waarin ze leven. Het aantal deelnemende teams is gegroeid van 5 teams in 2009 naar 10 teams in 2011. In totaal doen er dit jaar 100 jongeren mee aan de competitie. De wedstrijden vinden plaats op de Cruyff Courts in het Ypelaerpark, Nassauplein, Stuyvensantplein en aan de Lavendelweg. Kijk voor het volledige speelschema van de Tilburg Street League op www.tilburgstreetleague.nl. De finale wordt gespeeld op zaterdag 2 juli.

tsl_(1).jpgThema-avond bij Willem II
Ter voorbereiding vond er afgelopen woensdag 18 mei een thema-avond van de Tilburg Street League plaats in het spelershome van Willem II. Deze avond stond onder leiding van John Feskens. Tijdens deze bijeenkomst deelde John Feskens zijn ervaringen om de deelnemers en coaches een idee te geven hoe ze met elkaar kunnen omgaan om het doel van de Street League te bereiken.

Samenwerking
Verschillende organisaties dragen hun steentje bij aan de Tilburg Street League zoals de gemeente Tilburg, WonenBreburg, Willem II en de Twern. De Tilburg Street League is onderdeel van het project Willem II Tilburg United, een samenwerkingsverband tussen de gemeente Tilburg en Willem II. Hierbij worden maatschappelijke projecten op elkaar afgestemd op het terrein van sport, onderwijs en jeugd, integratie, gezondheidszorg en veiligheid.

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Aanmelden

Sporttweets



VoorleeshulpVergroot het font Verklein het font
(C) 2010 Gemeente Tilburg Disclaimer Privacy