Baby-/peuteruurtje
Samen spetteren, spelen en vertrouwd raken met water? Tijdens het babyuurtje of peuteruurtje maken kinderen van 2 maanden tot 4 jaar op een leuke en speelse manier kennis met water. Als ouder of verzorger ga je samen het water in.
Het uurtje bestaat uit een halfuur oefeningen met een instructeur en een halfuur vrij zwemmen. Zo is er alle ruimte om te oefenen én om daarna lekker te spelen en te genieten in het water. Er is een uur voor baby's van 2 maanden tot 2 jaar en een peuteruurtje voor peuters van 2 tot 4 jaar.
Tickets & abonnementen
Ervaar het zelf! Klik op ‘Reserveer en bestel tickets’ om eenvoudig een kaartje te kopen en je plek te reserveren. Wil je vaker komen? Met een 12-lessenkaart kun je 12 keer in 15 weken naar het baby-/peuteruurtje.
Bestel tickets
- woensdag 21 oktober
- vrijdag 23 oktober
- Losse les € 6,50
- Extra ouder/begeleider € 6,50