Sport in Tilburg
»

Verenigingsontwikkeling

Verenigingsontwikkeling

In Tilburg zijn er ruim 150 verenigingen waar je zowel individueel als in teamverband kan sporten. Omdat de maatschappij continue in beweging is, beweegredenen van mensen veranderen en verenigingen hier zo goed mogelijk op in moeten spelen kunnen zij zo nu en dan wel wat hulp gebruiken. Team verenigingsontwikkeling kan deze hulp bieden, met haar team verenigingsondersteuners en sportpedagogen.

Team verenigingsontwikkeling helpt sportverenigingen om in te spelen op deze veranderende wereld en zo toekomstbestendig te worden en blijven. Zo begeleiden wij verenigingen door middel van ons eigen ontwikkelde traject ‘Tekenen voor de toekomst’. In dit traject gaan we samen met een werkgroep vanuit de vereniging onderzoeken hoe devereniging eruit ziet en eruit zou moeten zien om toekomstbestendig te worden.

Onze diensten zijn gratis voor sportverenigingen uit de gemeente Tilburg. Elke vereniging heeft een vaste verenigingsondersteuner waar direct contact mee opgenomen kan worden.

Het team verenigingsontwikkeling bestaat uit:

• Monique van Dorst
Verenigingsondersteuner Reeshof
monique.van.dorst@tilburg.nl
06-41658859

• John Eijwoudt
Verenigingsondersteuner Udenhout, Berkel-Enschot, Biezenmortel
john.eijwoudt@tilburg.nl
06-31116130

• Geert-Jan Braam
Verenigingsondersteuner Tilburg Zuid
geert-jan.braam@tilburg.nl
06-29699568

• Julia van Wijk
Verenigingsondersteuner Tilburg Noord
julia.van.wijk@tilburg.nl
06-29666740

• Chantal Janssens
Verenigingsondersteuner Tilburg West
chantal.janssens@tilburg.nl
06-29699569

• Rob van de Ven
Verenigingsondersteuner Centrum
rob.van.de.ven@tilburg.nl
06-31980360

• Sophie Gulickx
Sportpedagoog (Tilburg breed)
sophie.gulickx@tilburg.nl
06-29676477

Mocht je niet weten wie jouw verenigingsondersteuner is of heb je een andere vraag, stuur dan een mail en we pakken je vraag op.

Sportreport: de nieuwsbrief voor verenigingen.

Ben je verenigingsbestuurder of commissielid en wil je niks missen met betrekking tot het laatste nieuws rondom verenigingen? In de SportReport bundelen wij maandelijks al het belangrijke nieuws over o.a. subsidies, projecten, toekomstbestendigheid van de vereniging en sportplezier.

Abonneer je hier op de SportReport.

Online Community

Wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws, meepraten over verschillende onderwerpen rondom besturen of leren van andere verenigingen? Word dan lid van onze online groep. In deze groep kun je vragen stellen, netwerken en leren van én met elkaar.

Sportfinder

Ben jij op zoek naar een leuke sportvereniging in de gemeente Tilburg? Bekijk de Sportfinder voor alle sportverenigingen en sportaanbieders in de gemeente Tilburg.

 

Verder Lezen